práce ve Švýcarsku švýcarském zdravotnictví

Práce ve švýcarském zdravotnictví a sociálních službách

Volalo mi Adecco. Adecco Medical.

Agentura Adecco je jedna z největších agentur na zprostředkovávání práce v Evropě.
Adecco Medical je její samostatná složka. Specializuje se pouze na zdravotnický a pečovatelský personál.
Agentura Adecco předpokládá, že uchazeči o nižší zdravotnické pozice již ve Švýcarsku žijí, zvládnou komunikovat jazykem, který je potřebný v daném kantonu.
Agentura Adecco využívá k administraci nejmodernější techniky. To znamená: pohovory s uchazeči probíhají online, pracovní pozice – krátkodobé, denní záskoky, úvazky na hlavní pracovní poměr jsou viditelné v jejich vlastní aplikaci, do které přijmutý uchazeč dostane přístup. Stejně tak funguje vyúčtování. Přijmete-li jakoukoli práci nebo brigádu, svoje odpracované hodiny ( raporty ), vyúčtování vidíte opět v online aplikaci.
Agentura Adecco vyplácí týdně.
Na agenturu Adecco se na jako první obracejí všechny nemocnice, domovy důchodců i jiní poskytovatelé zdravotnických a sociálních služeb ve Švýcarsku.

Na provozování zprostředkování práce je ve Švýcarsku potřebná licence. Já takovou samozřejmě nemám, ale jelikož sama přes Adecco Medical pracuji a při telefonním hovoru se svojí “ beraterkou “  Vanessou Fritz jsme přišly na tento můj blog, navázaly jsme “ influencerskou spolupráci.”

Pokud nás sledujete na Instagramu, tak v uloženém videu z živého vysílání z pátku 8.4.2022 na tohle téma mluvím. Je to tak jednodušší a rychlejší. A taky určitě víte, že já osobně jsem pouze ošetřovatelka SRK, pracuji v domově důchodců a přes Adecco beru jednodenní záskoky v nemocnicích, jiných domovech důchodců nebo v době certifikátového období jsem chodila pracovat do testovacích center, což bylo mimochodem za 35 – 40 chf na hodinu.

Na základě této spolupráce jsem tedy byla požádána, prostřednictvím tohoto blogu, vyzvat všechny zájemce a zájemkyně o práci ve švýcarském zdravotnictví a dle vlastního uvážení “ poslat dál “.
Jde o to, aby nechodily žádosti typu: životopis v češtině / slovenštině, je to s ubytováním?, musím umět německy?  a podobně..
Agentura se s vámi spojí, životopisy a ostatní dokumenty zašlete přímo jim, uděláte pohovor. Troufám si i říci, že pokud se někdo teprve do Švýcarska chystá a chce práci na dobu neurčitou, nebude problém s vyřízením pracovního povolení, pomocí s uznáním diplomů i pomoci při hledání ubytování, tohle mají totiž nemocnice často podchycené.

Pokud si myslíte, že bych vás měla agentuře doporučit, prosím, vyplňte mi tyto údaje a děj se vůle Boží. Všechny vaše osobní informace budou použity pouze pro tyto účely.

Přeji vám hodně úspěchů, v případě dotazů se na nás můžete kdykoli obrátit. Posílejte tento článek s přáteli.
Budu ráda, když nás budete sledovat na sociálních sítích. Pokud mi chcete psát, že mám u vás kafe, tak děkuju a i tohle mám online vyřešený .. já jsem přece celá virtuální. 
Šárka

na těchto sociálních sítích nás najdete ( my jsme tu dvě Šárka a Bára )

Bonus: video na Instagramu, kde hned na začátku mluvím o tom, jak " mi volalo Adecco "

Odebírej newsletter

* indicates required

Vyberte, prosím, možnost Email, že takhle si přejete být o novinkách informováni.

Z odběru se můžete kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v patičce našich e-mailů. Informace o našich postupech ochrany osobních údajů naleznete na našich webových stránkách.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.

Za sdílení děkujeme