danova priznani svycarsko

Daňová přiznání Švýcarsko

Steuererklärung 2019

Nevíte jak? Nevíte kde? Chcete jiného účetního? Máte povolení B a přece jej váš kanton vyžaduje?

Daňové přiznání odevzdávají všichni držitelé povolení C nebo švýcarského pasu.
Držitelé povolení B jsou povinni k daňovému přiznání, pokud vydělávají více jak 120 tis. franků ročně nebo pokud to jejich kanton vyžaduje bez ohledu na příjem.
Držitelé povolení B nebo L, tedy plátci Quelleunsteuer, si také mohou podat daňové přiznání dobrovolně a to v případě, že mají nárok na vrácení daní. Daňová přiznání se podávají do konce března/máje a pokud vám budou peníze vracet, počítejte s tím, že to někdy trvá i dva roky.

Na jakékoli daňové přiznání ve Švýcarsku je dobré si najmout profesionála oprávněného k činnosti v konkrétním kantonu.  A to z toho důvodu, že každý kanton má jiné tarify a ne každý účetní vlastní licenci nebo povolení zasahovat do jiného kantonu. V žádném případě nedoporučujeme si nechat udělat daně od zahraničních poradců se sídlem firmy v Německu Rakousku, na Slovensku atd.

Přes níže uvedený formulář si můžete zažádat o nezávaznou nabídku zhotovení daňového přiznání od experta přímo z vašeho regionu. Cena za daňové přiznání se běžně pohybuje od 50 – 180 franků.
Pokud se vám nabídka nebude zamlouvat, můžete odmítnout. Vše je nezávazné a na základě svých zadaných údajů obdržíte  zdarma jednu nabídku.
Nežádejte si, pokud neumíte německy, francouzsky nebo italsky. Nabídky se vám budou zaslány od švýcarských firem ve vašem regionu v úředním jazyce. 

Formulář byl zhotoven na základě naší vzájemné spolupráce se speciálizovanými servery a nemá nic společného s adresářem firem na tomhle webu.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email