Zamrznuté trubky

Tak už tretí deň som sa nesprchoval, bo mi voda v dome zamrzla studená a tečie len horúca. Reku si hodím rýchlu sprchu ráno.

Samozrejme mal som plán, čo mal prebiehať podľa mojích predstav. Postavím sa do vane, zapnem tú horúcu a dokial dotečie na poschodie, tak najprv pôjde studená, čo sa v trubkách ochladila a potom, keď už horúca bude tiecť, tak to stopnem a som ospršenej.

No i hovno hovno zlatá rybka. Stojím vo vani zapnem páku a začala tiecť taká studená, že mi hneď vypadla v pravo dole jedna plomba a  za 5 sekund taká horúca, že sa mi z ľavého vajka niečo začalo liahnuť a kompletne ma to depilovalo. Než som našiel v tom chaose páku, že to zastavím, tak ma ten prúd horúcej vody stihol ošplechnuť cez pólku gebule a tak som rýchlo hodil šipku z vane a vychádzam z kúpelne s flekom na čele jak Gorbačov.

Kurva omrzliny mám, oparil som sa a spokojne si idem do práce. A akože keby to nestačilo.. vravím si daj si na stanici aspoň kávu nech ťa to vnútorne zahreje a tam tento oznam cez celú kafe mašinu … jebne ma dnes fakt ..

 

 Booking.com

Za sdílení děkujeme

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *