webinarjam

První pilotní webinář odstartuje 8.12.2018

Švýcarsko pro začátečníky a mírně pokročilé. Švýcarsko bez komplikací

Pět měsíců příprav, tři speakři, desítky testovacích hodin, stovky poznámek, absolutní procvičení se v angličtině, tisícovky protelefonovaných minut, třikrát chutˇ vyhodit počítače z ona. Začínáme.

Záměrně byla vybraná začátečnická témata, témata a dotazy, s kterými jsou denně naplněny naše emaily, messengery, FB skupiny.

Živé vysílání. Sledujte z pohodlí domova na jekémkoli digitálním zařízení. 30 dní čas k opětovnému shlédnutí záznamu. Diskuze a otázky. Tři přednášející, jedna cena. Užijte si to ....

Přednášek se ujmou:

Vaclav Sulista

RNDr. Václav Šulista

Career Coach

Odborník na přijímací pohovory. Otec tří dcer, pracuje a podniká ve Švýcarsku od roku 1990. Několik let vedl přijímací pohovory u švýcarské korporátní firmy. Dnes úspěšný podnikatel a kariérní kouč

maria faessler svycarska drbna

Maria Fässler

Widmer Finance

Widmer Finance CEO. Maria Fässler poskytuje kompletní finanční poradenství ve Švýcarsku. Její firma sídlící v Thunu zabezpečuje služby klientům, s kterými si sami během života a práce ve Švýcarsku nevědí rady: daňová přiznání, vyplacení BVG, založení podnikání, mzdy, vedení účetnictví, DPH, vrácení daně …

hana hurabova svycarske zazitky

Hana Hurábová

Bloggerka a profesinální maminka

Jako maminka tří dětí, manželka muže, který dostal pracovní nabídku ve Švýcarsku, může s přehledem zařadit mezi své švýcarské zážitky i kompletní integraci rodiny od A-Z, všechny strasti a slasti s přesunem spojeným.

Co se naučíte a dozvíte ?

Prvotní integrace ve Švýcarsku pro rodinu se třemi dětmi od A – Z. Postupy, tipy a triky ze zákulisí pracovního pohovoru. Profesionální objasnění takřka nevysvětlitelného: důchodové připojištění a jeho vyplacení, daně pro cizince, sociální systém, rodinné přídavky a finanční politika ve Švýcarsku.

Proč je webinář zpoplatněn ?

Všichni speakři jsou kvalifikované osoby, jejich angažováním je potřeba akceptovat a uhradit honorář za jejich poradenskou službu. Pokud byste měli jít na každé školení zvlášť, zaplatili byste cca 3 x 150,- CHF. My vám předáme jedinečné know-how za symbolickou částku 20,- franků. V ceně je zahrnut provoz a placená licence platformy WebinarJam. Cena je jednorázová. Žádné měsíční poplatky.

Jak se přihlásit? Cena je symbolická - 20,- CHF

Platby přes PayPal nebo kreditní kartou.
Žluté tlačítko pro majitele účtu u PayPal, bílé pro majitele karet k placení na internetu.

Pro všechny, kdo si přejí zaplatit bankovním převodem na švýcarský bankovní účet.

Živé vysílání začíná v sobotu 8.12.2018 od 15:00

30ti denní záznam bude k dispozici 24 hodin od živého vysílání

V roce 2019 budeme pokračovat na jiná témata s jinými atraktivními přednášejícími

Za sdílení děkujeme

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *