karel gott revival morava cve Svycarsku

Ples v Gossau ve znamení červeného koberce, tance a krásných lidí

Dne 25.2.2023 jsme zahájili novodobou tradici krajanského plesu ve Švýcarsku.
Ples v našem podání je klasika s moderním twistem.
Za 5 let existence tohoto a blogu a hlavně díky našim sociálním sítím Facebook a Instagram jsme měli možnost poznat obrovské množství vyjímečných lidí žijících ve Švýcarsku a právě ples byl, je a bude každoroční tradice oslav těchto přátelství.

Ples na kraji města / Ein Tanzball am Rande der Stadt Gossau SG 25.02.2023
Rok příprav a červený koberec

Ples na kraji města aneb Ein Tanzball am Rande der Stadt jsme připravovali přesně rok. Pro místo konání byl zvolen městský sál malebném městě Gossau v kantonu St.Gallen. A byla to první trefa do černého.
Moderní prostory, špičková infrastruktura a fantastická spolupráce s vedením města nám umožnila připravit večer, který v nás všech rezonuje ještě dnes.
Ano, hlavním vůdcem jsem byla já, Šárka, autorka tohoto blogu a není tajemstvím, že jsem si připravovala ples přesně takový, na jaký bych já sama chtěla jít.
Červený koberec. Červený koberec je to, po čem ženy touží. A nejen ženy. Vidět a být viděn. Fotografie třístovky hostů z červeného koberce u fotostěny partnerů a sponzorů druhý den zaplavily internet. Děkujeme. Dát vám i nám pocit výjimečnosti a wow hollywoodský efekt bylo naše tajné přání, které bylo vyslyšeno nad očekávání.


Hvězdy z Česka, Kája a zaplněný taneční parket

Původním tahákem byl osvědčený moderátor, hvězda z Česka, herec a režisér Petr Čtvrtníček. Tajným esem v rukávě nás pořadatelů bylo hudební duo Karel Gott Revival Morava. Duo ve složení Josef Bouda a Radek Verner byla absolutní trefa do černého. Když Josef a muzikálová zpěvačka Šárka Dumišincová spustili předem nazkoušené Zvonky štěstí, zaplnily se oba dva taneční parkety a atmosféra byla úplně magická.
Sám Petr Čtvrtníček i otřelý plesový harcovník Josef nám v zákulisí přiznali, že ještě nezažili ples, kde by lidé od začátku do konce tancovali. Tady jsme pochopili, že po eventu tohoto druhu byl v naší krajanské komunitě ve Švýcarsku opravdu hlad.

Krásné ženy a slušní lidé

O jedné ženě krásnější než druhé si vrabci v Gossau štěbetají ještě dnes. Obrovským komplimentem byl ovšem výrok správce sálu, který se aktivně podílel na přípravách a byl pravou rukou nás pořadatelů po celý večer, když zahlásil: takový krásný event jsme tu ještě neměli, tak slušné lidi, žádná rozbitá sklenice, žádná potyčka a ve dvě v noci všichni poslušně venku. Ano, přesně pro takové lidi jsme to celé dělali a přesně takoví lidé jsou naši hosté a naši kamarádi. Děkujeme.


24.02.24 magické datum, kdy se potkáme zase

Po plese je před plesem. Pokud jste měli pocit, že jsme pilotnímu ročníku dali v přípravách 300%, tak věřte, že emoce a euforie nás nakopávají dopředu a hned druhý den jsme započali přípravy na příští ročník a pokud neslevíme v tempu, dáme tomu 500%.
Těšíme se na vás opět ve Fürstenlandsaal Gossau SG v magické datum 24.02.2024.
Jednáme s umělci, produkčními partnery, čekají nás schůzky se sponzory. Určitě se můžete těšit na pestrý program, spoustu hudby, československé speciality formou servírovaného bufetu jako součást všech vstupenek a pokud nám půjde karta a nadále budu mít já, Šárka, smlouvu se štěstím, uslyšíme z moderovacího mikrofonu: ” SILNÉ RECI “.

VSTUPENKY na 2.ročník na Event Frog


Šárka a Bára #swissgossiper
Tým #pnkmatards: Šárka Patermannová, Kateřina Máčel, Juraj Brezny
Obrovské díky všem dárcům tomboly, produkčním partnerům, sponzorům a jedinečným radám mentora.
Odborný dohled a mentoring: Bedřich Snášel – Ples jako Brno

Díky, že nás sledujete na sociálních sítích a že třeba i tento článek na těch svých vysdílíte.

Za sdílení děkujeme