ples svycarsko2023 ein tanzball am rande der Stadt ples na kraji mesta

Hvězdy z Česka a gala se vším všudy. Ples ve Švýcarsku 2023

Hvězdy z Česka, partneři ze Švýcarska, nálada taneční, hosté vyjímeční, gala se vším všudy aneb ples ve Švýcarsku 2023.

Dámy a pánové, v únoru 2023 budeme spolu přesně 5 let. Jsme Šárka &  Bára a provázíme vás spokojeným životem ve Švýcarsku. (Pokud nás sledujete i na Instagramu, zřejmě víte už i něco víc).

Za pět společných let jsme měli možnost poznat obrovské množství úžasných lidí a proto si myslíme, že nastal čas tohle vše oslavit a tyto vztahy prohloubit.
Dovolujeme si vás pozvat na náš 1.ročník Česko-Slovensko-švýcarského plesu.
Ples na kraji města/Ein Tanzball am Rande der Stadt

Noblesní večer veselých, šikovných, pracovitých, úspěšných…

Ein Tanzball am Rande der Stadt / Ples na kraji města  25.02.2023 Gossau SG

Ples ve Švýcarsku, který se vymyká zažitým standardům. Sobota, na kterou nezapomeneme.

Ples ve Švýcarsku 2023. Ples na kraji města / Ein Tanzball am Rande der Stadt. Swiss Gossiper si vás dovoluje pozvat na náš 1.Česko-Slovensko-švýcarský ples.

Jako filmové hvězdy v záři reflektorů vplujete po červeném koberci do magického sálu. S elegancí sobě vlastní budete pozorovat vlasového mága Erika Totha čarujícího večerní účesy.

Za doprovodu prvotřídních umělců ovládnete taneční parket. Servírovat budeme lahodné nápoje a famózní jídlo.
Domů si odnesete neopakovatelný zážitek, protančené střevíce, skvělou cenu z tomboly, anebo i ocenění pro nejlépe oblečenou dámu a nejlepšího tanečníka.

Dveře hlavního sálu otevřeme v 19.00

Program večera zahájí ve 20.00 člen zastupitelstva města Gossau a hned potom se ujme žezla hlavní moderátor večera, český herec a režisér Petr Čtvrtníček.

Na taneční parket budete vyzváni, zaoceánskými loděmi prověřenou, muzikálovou zpěvačkou Šárkou Dumišincovou a zkušeným plesovým harcovníkem, zlatým hlasem z Bučovic  – Josefem Boudou alis – Karel Gott Revival Morava. Vaši švýcarští partneři okusí nefalšovaný československý folklor v podání krajanských folklorních spolků.

Německy mluvící hosté nebudou ochuzeni.

Petrovi Čtvrtníčkovi bude sekundovat německy hovořící, pohotový a vtipný protějšek. Nechte se překvapit, jak jej známe, zajisté zabojuje i o cenu nejlepší tanečník.

Chuť Švýcarska odprezentují místní Lovebrandy

Minerální vody GOBA, bylinné likéry stejné značky, pivovar Brauerei Locher – Appenzeller Bier, Appenzeller Käse najdete nejen na svých stolech, ale také v tombole a dárkových taškách. O kulinářšký zážitek se postará Migros Catering Gossau a studentky ze špičkových gastro provozů ze St.Gallen.

Ein Tanzball am Rande der Stadt unterstützt den Walter ZOO

Podpoříme hostující město, podpoříme Walter Zoo, podpoříme dobrou věc.
Jeden frank z každé vstupenky a část výtěžku z tomboly věnujeme a slavnostně v průběhu večera předáme do rukou ředitele nadace a zástupců Walter Zoo.

Generálním partnerem celého večera je společnost Nobless Line.

Důležité informace ve zkratce:

Těšíme se na VÁS

Šárka, Juraj, Kateřina a Bára

Za sdílení děkujeme