kurzy svycarske nemciny

Kurzy švýcarské němčiny 2019 ve školách i online

Švýcarská němčina je velmi specifická, říká se, že nemá ani žádná pravidla. Jelikož se v každém kantonu mluví jinak, televizní komici hlásají, že na každém pátém kilometru se mluví jinak a že i rodilý mluvčí z Appenzellu nerozumí tomu z Bernu, univerzální recept nebo kurz neexistuje. Přesto lze kurzy švýcarské němčiny absolvovat alespoň pro orientaci ve svém působišti.

Migro Klubschule

Migro Kluschule nabízí velké množství kurzů a nachází se v každém větším městě. Kurzy švýcarské němčiny stojí od 450 franků / 10 lekcí.

Bernská švýcarská němčina online v angličtině s Katrin

Švýcarka Katrin učí bernskou švýcarskou němčinu buď v malých skupinách, přes skype anebo pořádá u sebe i víkendové kurzy. Výuková hodina trvá 45 minut a stojí pro jednotlivce od 50 franků, pro skupinky od 25 CHF. Hlavním komunikačním jazykem Katrin je angličtina, učí také francouzštinu a angličtinu. Spousta materiálů zdarma je na jejích webových stránkách a Youtube kanálu. 

Kurzy v Curychu / Zürich

EB Zürich

Praktická němčina pro každý den. Kurzy od výukového centra EB-Zürich. Uchazeči musí být rodilí mluvčí anebo mít němčinu alespoň na úrovni B1. Kurzy jsou každou středu od 18:30 – 20:10. Jeden kurz je 40 lekcí a stojí 640 CHF

ENAIP Schweiz

Kurzy švýcarské němčiny každé úterý a čtvrtek. 28 lekcí za 680 CHF. 

BZZ Horgen a Stäfa

Kurzy ve večerních hodinách jedenkrát týdně obsahují 36 lekcí za 540 CHF.

ONLINE kurzy

Linguazoom

Výuka pouze online. Různé modely kurzů, krátké a dlouhé lekce, různé kategorie žáků. Cena od 350 – 2400 franků.

#1 Schweizerdeutsch Lernen Online

Výuka podle předpřipravených videí, které jsou k zakoupení na webu formou jednorázového poplatku, jímž se získá přístup k 50i lekcím. Jednorázový neboli členský poplatek je 238 CHF a často nabízejí 50% slevu.

Za sdílení děkujeme

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *