Jungfrau region za 21 franků s noclehem, transportem, ski busem a slevami. Visitor’s card

Transport v regionu zdarma. Ski Bus zdarma. Průvodce městem zdarma. Vstup do Casina zdarma … Až 50% slevy na lanovky, 20 % na půjčení e-biku, vstupy do muzea, nákupy suvenýrů, šperků ..…

Interlaken, Matten, Unterseen, Wilderswil, Saxeten, Gsteigwiler, Bönigen, Iseltwald, Ringgenberg, Goldswil, Niederried, Thun, Wengen….. 

Jak na to ?

Musíte vlastnit Visitor’s Card / Gästekarte.
Musíte strávit noc v hotelu, hostelu, apartmánu ….

Visitor’s Card vám zdarma vystaví váš hostitel. Je jedno, zda je to pouze jedna noc, je jedno zda rezervace proběhla napřímo nebo přes internetové platformy jako je Airbnb nebo Booking. Všechna ubytovací zařízení mají pro své klienty tyto karty k dispozici. Karty hostitelům přiděluje Turistické centrum Interlaken.

K samotné Visitor’s kartě dostane od svého hostilete i mapku města a přesný plán, kde, jak slevy a bonusy uplatnit. Karta je na jméno, časové období, nedá se kombinovat s jinými slevami.

Zapamatujte si anglický výraz Visitor’s card, pokud budete vyzvání k jejímu předložení. Do Interlakenu přijíždí denně 270 autobusů s turisty z celého světa a některé výrazy se používají zásadně v angličtině.

Přehled slev  ZDE.

Interlaken za 21,- CHF

Máme Insider Tip. Hostel Balmers nabízí sdílený pokoj od 21,- franků na osobu, dvojlůžkový od 52,- CHF. 

Za insider info tip děkujeme Katarině z Horalky. Bonus pro vás 10% slevový kupón na nákup v česko – slovenských specialitách Horalka Interlaken. Vytiskni a předlož.

K levnému cestování do Jungfrau regionu může pomoci Tageskarte, jak ji získat, jsme informovali zde.

Za sdílení děkujeme

2 názory na “Jungfrau region za 21 franků s noclehem, transportem, ski busem a slevami. Visitor’s card”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *