jizdenky vydělat caschback

Jízdenky, letenky, ubytování, květiny pro maminku. Jak je koupit chytře, aby se na tom ještě vydělalo

Kupujete často letenky ? Bookujete hotely ? Rezervujete jízdenky nebo spolujízdu online ? Objednáváte mamince k narozeninám do Česka květiny ?

Dělejte to tak, že na tom ještě něco vyděláte. A to tak, že si z každého nákupu necháte vyplatit pár procent zpět přímo na bankovní účet.

Odměny z nákupu vyplácí takzvané caschbackové portály. Zcela legální věc a podnikatelský boom. Žádná kulišárna, žádný podvod, MLM nebo letadlo.

Celý trik spočívá v tom, že se zaregistrujete na caschbackový portál a přes něj se prokliknete na stránky, kde chcete nakupovat. Tato půlminuta práce a dvě kliknutí myší navíc zajistí, že z částky, kterou se chystáte utratit, vám nějaké procento bude připsáno zpátky.

Letenky, hotely, jízdenky, spolujízda na jednom místě, až 4% zpět a PLNÁ PENĚŽENKA

BOOKING netřeba představovat.
KIWI – jeden z nejpoužívanějších srovnávačů a prodejců letenek na světě teď nově při hledání spojení “ vyplivne “ – nabídne i možnosti vlakového a autobusového spojení, dokonce i možnost spolujízdy od Blablacar

KIWI  a Booking jsou součástí několika caschbackových portálů. My jsme to vyzkoušeli přes PLNOU PENĚŽENKU.
Kupovali jsme letenku v hodnotě 137 franků z Zürichu do Vídně a objednali si hotel v Cannes za 426 euro. To, co následovalo, vidíte na obrázcích:

plna penezenka kiwi
plna penezenka booking

Jak to udělat, postup:

1. registrace na Peněžence CZ nebo na slovenské verzi Plná Peněženka SK
2. vybrat obchod, kde chci nakupovat
3. nechat se přesměrovat 
4. nakupovat jako obvykle
5. zaplatit

plna penezenka SK
Plná Peněženka SK
presmerovani penezenka kiwii
Přesměrování na Kiwi
Výběr spojení přes Kiwi

Odměny se započítávají do 48 hodin. Potvrzení od Bookingu přišlo asi do hodiny, za letenku na Kiwi druhý den, cca do 20 hodin. Důležité je upozornit, že jsme vše zaplatili hned. V případě Bookingu může nastat situace, že jste si ubytování jen rezervovali, ale budete platit až na místě, tak se odměny objeví až po uskutečnění platby.
Peníze jsou vypláceny na bankovní účet, který si v profilu vyplníte. Vyplácí se od 1 Kč, ale až po uplynutí cca 60i dní. Až prostě za dobu, kdy je jasné, že se nákup nestornoval, nezrušil, nevrátil. Vše je přehledné a jasné.

V jednotlivých eshopech po přesměrování nakupujete jako obvykle. Pokud sbíráte bonusy na Bookingu, míle u Aerolinek nebo využíváte nějakých slevových kupónů, vše se normálně započítává. Do odměn se nezapočítává cena poštovného a DPH v případě hmotných nákupů.

Co je PLNÁ PENĚŽENKA?

Plná Peněženka je portál, na kterém můžete získat peníze zpět z nákupu. Při nákupu určitého zboží v některém ze stovek partnerských obchodů dostanete část peněz z ceny nákupu zpět. Obchody poskytují až 25 % z ceny nákupu zpět. Velmi oblíbenými jsou zahraniční e-shopy Aliexpress, Ebay, About you. Z českých a slovenských Datart, Pilulka, Knihy Dobrovodský. Pro nás cestovatele ze Švýcarska je lákadlo, kromě Kiwi, možnost caschbacku od Vuelingu a Swiss Airlines.

Česká verze nabízí odměny z 600 a více eshopů, slovenská asi ze 400. Bonus po aktivaci účtu a prvním nákupu je v ČR 60 korun, na Slovensku 3 eura.

Co vás může zaskočit, pokud žijete ve Švýcarsku?

Až se na Peněžence zaregistrujete, ve svém profilu je potřeba vyplnit číslo bankovního účtu – českého nebo slovenského. Nespěchá to. Pokud žádný účet v ČR už nemáte, napište tam třeba někoho z rodiny. Pokud uvažujete o otevření bankovního účtu v ČR, doporučujeme MBank. Jednak je vedení účtu zdarma, vše funguje online a celkově Mbank způsobila v českém bankovnictví revoluci svými inovativními praktikami. Mimochodem přes Peněženku dostane startovací bonus 375 Kč.

Přesměrování a započítání odměn se nemusí provést správně, pokud máte v prohlížeči nastavený AdBlock. Kdyžtak jej před nákupem deaktivujte.

Švýcarské alternativy - CASHBACK ve Švýcarsku

Paráda, pokud zrovna zařizujete internet nebo mobil, je tam totiž i Yallo, i Sunrise, téměř všechny weby na dovolené – Ab-in-den-urlaub, Kuoni, Lastminute a taky třeba Conforama, Lipo ..

Na nákupech čehokoli tedy vyděláte nakupováním přes CASHBACK portály. Zaregistrovat se můžete na všech a pak jen vybírat, který má váš obchod a jak vysoké jsou odměny.

My jsme schválně zkoušeli Kiwi a Booking na Peněžence, jelikož tam kupujeme nejčastěji a Peněženka dává ve srovnání se švýcarskými portály konkrétně na Bookingu a u Swiss větší odměny.

Proč dávají caschbackové portály peníze a kde na to berou?

Protože tyhle stránky mají dohody s obchody a firmami, které za provize propagují. Provize ze zisku si pak s námi rozdělí.

Co ještě získáte využíváním CASHBACKU?

Všechny  portály nabízí každému uživateli jeho vlastní link – Empfelung – doporučit kamarádovi. Na Peněžence dostanete za každého z možných dvaceti 300 korun. Na švýcarských alternativách většinou 10 franků za doporučení a 5 franků bonus za registraci a první nákup. Někde je bonus za první nákup časově omezen.
Sbírat body  “ Märkli “ v Migro nebo nalétané míle u aerolinek, jsou sice krásný na měsíčním výpise, ale než to něco hodí, tak je to trošku běh na dlouhou trať. Halíře dělají talíře, co je doma, to se počítá, a proto nakupujeme přes Cashbacky.

O tento TIP se s vámi podělila:

" O caschbackových portálech vím dlouho, na Peněžence jsem dokonce zaregistrovaná už 2 roky a teď jsi rvu vlasy na hlavě, o kolik jsem přišla peněz. Já mám totiž peníze ráda :-). Uklidňuju se tím, že před dvěma lety tam tolik partnerských obchodů nebylo a ty, co tam byly, nebyly pro mě."
sarka patermannova
Šárka Patermannová
CEO Swiss Gossiper
Za sdílení děkujeme

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *