zdravotni pojisteni VISANA v cestine ve Svycarsku

Změna zdravotní pojišťovny ve Švýcarsku nyní jednodušší než kdy předtím: Visana v češtině

Začalo nám období, kdy je ve Švýcarsku možné změnit zdravotní pojištění. Pojišťovna VISANA velmi strategicky právě v tomto období nachystala příjemnou novinku. Mluví ČESKY.
Zřejmě díky Janě a všem našim klientům je na oficiálním webu od teď i čeština.
A jelikož víme, že spousta z vás má zdravotní pojištění takové, že vlastně ani neví, co má, bojí se chodit k lékaři a pojištěni jsou jen proto, že musí, tak tohle je teď pro vás. Změnit zdravotní pojištění lze do konce listopadu.

Jsme Šárka a Bára a na tomto blogu vás provádíme životem ve Švýcarsku. Sledujte nás i na sociálních sítích a budete vždy vědět o něco víc – edukativně na Facebooku, inspirativně na Instagramu a dynamicky na TikToku. 

Pokud jste českým nebo slovenským občanem žijícím ve Švýcarsku, máme pro vás dobrou zprávu. Zdravotní pojišťovna Visana nyní nabízí komunikaci v češtině a usnadňuje tím nejen proces změny, ale celý zákaznický servis po celou dobu pojištění, a to nejen toho zdravotního.

Zdravotní pojišťovna Visana: oblíbená volba pro české klienty

Visana, jedna z předních švýcarských zdravotních pojišťoven, si získala velkou oblibu mezi českými klienty. Proč? Důvody jsou mnohé. Visana se vyznačuje transparentním přístupem, širokým spektrem nabízených služeb a flexibilitou, která umožňuje klientům přizpůsobit si své pojištění jejich individuálním potřebám. To vše je doplněno vynikající zákaznickou podporou.

Změna pojistního plánu v češtině

Jednou z významných novinek, kterou Visana představila pro své české klienty, je možnost komunikovat v češtině. To znamená, že můžete provádět změny ve svém pojistném plánu, konzultovat své potřeby a dotazy a získávat veškeré informace v rodném jazyce. Tato služba usnadňuje proces změny zdravotní pojišťovny pro české občany, kteří by mohli mít obavy kvůli jazykovým bariérám.

Jana Jarolímková: vynikající česká poradkyně pro Visanu

Visana si zakládá na poskytování osobního a kvalitního servisu svým klientům. Proto s radostí představujeme Janu Jarolímkovou, vynikající českou poradkyni pracující pro Visanu. Jana má bohaté zkušenosti s pojistnými produkty, zejména pro rodiny s dětmi, a je ochotná pomoci klientům s veškerými otázkami a potřebami týkajícími se jejich zdravotního pojištění. Její znalost produktů a nadšení pro práci ji činí skvělou volbou pro české klienty, kteří hledají odbornou radu při výběru pojistných plánů pro svou rodinu.

Pokud máte další dotazy nebo potřebujete více informací o změně zdravotní pojišťovny ve Švýcarsku, neváhejte se na Visanu a Janu Jarolímkovou, kdykoli obrátit. Jana není pojišťovací agent, broker, který se vám bude snažit vnutit produkt, na kterém nejvíce vydělá. Jana je zaměstnanec a poradce – mrkám okem a přeji všechno nej nej.

Pokud vám teď připadá, že jsem to nepsala já, tak přiznávám, že mi pomohl Chat GPT 🙂


KONEC PŘEDRAŽENÝM POJISTKÁM, KTERÝM STEJNĚ NEROZUMÍTE

Napište místo bydliště ve Švýcarsku včetně kantonu a směrovacího čísla
Za sdílení děkujeme