vybavíme ve Švýcarsku

Našla díru na trhu, vybaví BVG, přídavky, přihlásí auto a krajané ji leží u nohou

Kdo mi vybaví, kdo mi zařídí, kdo ví, jak na to anebo na to … ???

Vybavíme ve Švýcarsku – nechte to na mně, hlásá slogan na webových stránkách.

vybavíme ve Švýcarsku

Kdo se pohybuje na krajanských facebookových skupinách, určitě si všimnul, že otázky kolem příchodu, odchodu nebo samotného života ve Švýcarsku, jsou na denním pořádku.

Kolikrát mně napadlo, že tohle je díra na trhu. Já jsem podnikavý typ, ale na tyhle úkony bych neměla potřebnou trpělivost a už vůbec nemám potřebné vzdělání.

Tohle všechno ale má Míša – Michaela Žáková – Gugler a její dvě kamarádky ze školy. Shodou okolností všechny rodilé češky z Basileje a Bernu.

https://www.instagram.com/p/B6JntPGnLIP/

Osobní asistentka – holka pro všechno Míša se stará o všechny, kteří cestu do Švýcarska ještě hledají. O ty, co zde žijí, ale nedostatek času, orientace v systému a jazyková bariéra jim nedovolují fungovat. A samozřejmě vyprovází s čistým štítem všechny, kteří se rozhodli Švýcarsko natrvalo opustit.

Něco málo z nabízených služeb:

  • pomoc s napsáním životopisu a motivačního dopisu
  • hledání zaměstnání, 
  • pomoc při hledání ubytování
  • zařizování prvních dokumentů a povinných pojistek
  • vyplácení BVG
  • pomoc při startu podnikání
  • vybavení přídavků na děti

Máme také bohaté zkušenosti v účetnictví a dalších finančních službách. Zakládáme firmy a víme, jaké kroky jsou k tomu nutné. Využíváme našich znalostí místních poměrů a odborného vzdělání. Dokážeme nabídnout krajanům pomocnou ruku s veškerými záležitostmi týkajícími se příchodu do Švýcarska, orientací v místních zvycích a povinnostech nebo s odchodem zpět do rodné země. 

Projekt se spustil v září tohoto roku pod názvem Pracuj ve Švýcarsku. Na tohle téma bylo vyrobeno i naučné video. Název byl ale zavádějící, proto se projekt v prosinci změnil na Vybavíme ve Švýcarsku.

Já přeji děvčatům hodně úspěchů, pevné nervy a děkuji, že si vybraly mně a moji agenturu na zhotovení webových stránek a uvedení do digitálního světa.

www.vybavimevesvycarsku.cz
www.ubflexi.ch

Šárka Patermannová
CEO Swiss Gosspier


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *