lepší TV sledování v zahraničí

Naše televize, naše programy kdekoli na světě, na jakémkoli zařízení – Lepší TV

Aktualizace 17.6.2022

Lepsi TV funguje na území Evropské unie, Švýcarsko není Evropská unie, to, že jsme ji zde dosud mohli používat, musíme brát jako bonus. 

Alternativa Antik zatím funguje, ovšem nikdo nedokáže říci, jak dlouho bude.

Jak mít televizi třeba v zahraničí ?

Jednoduše. Musíte mít připojení na internet. Říká se tomu IPTV – internetové televize.
Lepší TV pochází z Ostravy. Antik je vyvinutý a vyráběný na Slovensku. A také prodávaný zejména na Slovensku. Jak se hlásá na oficiálních stránkách – Antik TV přinese “ cez internet vaše oblíbené stanice do obyvačky “ bez ohledu na to, kde se právě nacházíte.

Jsou to IPTV televize přes internet. Co umí?

jak sledovat ceske a slovenske programy v zahranici antik tv smart box

Lepší TV registrace a platby

Lepší TV je taková lepší telka a lepší řešení. Jelikož funguje přes internet, tak celé ovládání je takové internetové. V pravém horním rohu vidíte tlačítko přihlásit. Takhle se ke sledování televize přihlásíte  na jakémkoli zařízení kdekoli na světě. Jako když se přihlašujete třeba do emailu nebo na Facebook.
Registrace je jednoduchá: zadáte email, vytvoříte heslo. Jste tam. V dalším kroku zvolíte způsob platby. Služba se aktivuje okamžitě.

Druhy plateb

 • kartou
 • převodem
 • mobilem
 • služby ihned – platba až za 14 dní ( když používáte TWISTO )
lepsi tv registrace a platby

Služba je bez závazků, lze kdykoli vypovědět

Největší výhodou Lepší TV je, že funguje i na pomalém internetu.

Máte Antik a nefunguje? Nevadí

Je nutné se zaregistrovat a zaplatit na webu Antik.sk
Cena je 7,90 euro měsíčně a předplatit lze 3, 6 nebo 12 měsíců. Zaplatit lze kartou. Služba bude okamžitě spuštěna.

8 názorů na “Naše televize, naše programy kdekoli na světě, na jakémkoli zařízení – Lepší TV”

  1. Dobry den, ano bude, jen u placeni doporučuji napsat fakturační adresu příjemce, Vás, slovenskou nebo českou … pak uz se podle zadaných přihlašovacích údajů přihlásíte na telefonu nebo televizi kdekoli… vlastni zkušenost. Díky za dotaz, krásný den Sarka

 1. Dobry den.Mam predplatenu službu lepší TV a od dnes už nemožem sledovat žiadny program nakolko mi vyskakuje info,že nemam opravnenie na sledovanie programov mimo unie.Ja sa nachadzam vo švajčiarsku som tu pomaly rok a až teraz mi to urobilo,že nemožem nič pozerat..Za službu si riadne platím..Je možna nejaka alternatíva,aby som programy mohla sledovat i v štate ktory nieje v unii??Doteraz to šlo..Dakujem

   1. Dobry den, jak jsem uz odpovidala pani před Vámi, Svycarsko není v EU, byl to jen takobvy bonus, ze to tu tak dlouho slo… nám zatím porad funguje alternativa Antik ..

  1. Dobry den,
   ano uz se mi tato zprava donesla, Svycarsko není v evropské unii, to ze nám sem tato televize do teď šla, byl takový bonus .. od včera, kdy to sem přestalo jít, jsem zkoušela alternativu Antik, a ta stale funguje, ovsem jak dlouho půjde, nikdo neví…

  1. Dobry den, Svycarsko není EU, dlouho to, slo, od včerejška uz to nejde, mají toto riziko i v obchodních podmínkách …zatim porad jde Antik, ale jak dlouho půjde, nikdo nevi..

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.