Maria Fässler Widmer Finance

Maria Fässler Widmer Finance
Maria Fässler Widmer Finance
Prekladateľstvo a tlmočníctvo na súde, na úradoch. Založenie firmy v CH/ Podnikanie v CH. Vedenie účtovníctva, mzdy, DPH,daň. priznania FO, PO/ BVG Poistenie, Poistenia v CH

Poskytuje komplexné poradenstvo.

V závislosti od požiadaviek klientov kancelária zabezpečuje komplexné služby v oblastiach, s ktorými sa naši klienti stretávajú počas činnosti a žitia vo Švajčiarsku. Poradenstvo v oblasti obchodno-právnej, pracovno-právnej, majetkovo-právnej, správno-právnej, finančno-právnej a sociálnej oblasti.

Zároveň máme skúsenosti s úzkou spoluprácou s orgánmi v CH. V neposlednom rade v rámci poradenských služieb poskytujeme poradenstvo aj v súkromných záležitostiach našich klientov-rodinné právo. Tieto služby poskytujeme najmä v slovenskom, nemeckom a českom jazyku.

Prekladateľstvo a tlmočníctvo na súde, na úradoch 

Založenie firmy v CH/ Podnikanie v CH

Vedenie účtovníctva,mzdy,DPH,daň. priznania FO, PO/ BVG Poistenie, Poistenia v CH

Rada Vám pomôžem zo spracovaním účtovnej agendy a vypracovaním daňového priznania k dani z príjmu. Ponúkam kompletné účtovné a poradenské služby pre fyzické a právnické osoby , možnosť jednorázovej, alebo aj dlhodobej spolupráce.Máte otázky k našim produktom, službám alebo k našej firme?

Zavolajte nám alebo nám pošlite správu prostredníctvom nášho kontaktného formulára. Vaše otázky zodpovieme radi a rýchlo.

Zastihnete nás:

Pondelok až piatok: 08:30 – 11:30 / 13:30 – 17:00

+41 33 336 55 66
+41 79 137 08 15
3600
Aarerstrasse 34, Thun
SK, CZ, DE, ENG, FR, RU

Send Message to listing owner

Maria Fässler Widmer Finance

Za sdílení děkujeme
Close Menu